Blog

Header-Arama

Hesap Oluştur

Az yer kaplayan şık tasarım

Az yer kaplayan şık tasarımı ile Hyundai Su Arıtma Sistemi sayesinde, suya sertlik veren iyonlarından arınmış, içimi yumuşak olan suyu evinizde güvenle için.

İlsu Arıtma Sistemleri sayesinde evinize gelen bu arıtma sistemlerinin, sağlık açısından temiz ve güvenilir suya ulaşılabilmesi adına oldukça önemli bir yere sahip olmasıyla birlikte, ekonomik açıdan da 2 yıl içinde kendi fiyatını amorti edebiliyor oluşu, arıtma cihazlarının son dönemlerde sıklıkla tercih edilmesinde en önemli etkenlerdendir. Arıtma sistemleri sayesinde hem suyunuza tek dokunan siz olun, hem de tasarruf edin.

Sert su nasıl yumuşatılır?

İlsu Arıtma Sistemleri güvencesiyle kullanıcılarıyla buluşan Hyundai su arıtma cihazı sayesinde, suya sertlik veren Kalsiyum, Magnezyum gibi +2 yüklü iyonlardan suyunuzu arındırın. İlsu Arıtma Sistemleri’nin su arıtma cihazları sayesinde, bakteri, klor ve içme suyunda istenmeyen diğer maddeler filtre sisteminden geçirilir. Böylelikle, sert çeşme suyunuz, yumuşatılmış olur. Suyunuz, sağlıklı, standartlara uygun ve güvenilir bir forma dönüşmüş olur.

Garantili ve güvenilir

Hyundai Su Arıtma Sistemleri’nin yetkili satıcısı olan İlsu Arıtma Sistemleri, Antalya’da 20 yılı aşkın süredir garantili ve güvenilir ürünleriyle hizmet vermektedir. Aynı zamanda, garanti sonrası teknik servis desteği ile de kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutmak adına sistemli ve özverili bir ekip çalışması gerçekleştirmektedir. Su arıtma sistemlerinde, satın alım öncesinde, satın alma sürecinde ve satın aldıktan sonra daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya odaklı olan İlsu Arıtma Sistemleri, Antalya’nın her köşesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Kullanmış olduğu ters osmoz teknolojisi sayesinde şehir şebeke sulalarını içilebilir seviyede sağlıklı suya çevirebilir.


Bizi Arayın
0(545) 242 1 242
Pzt-Cmt 09:00 - 19:00

Konumumuz
Dutlubahçe Mah. 765 Sok. N:13/3 Muratpaşa / ANTALYA

Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Kurulum

30 Gün Dene
istersen iade et!